SILVERFÖREMÅL, 3 stycken vikt ca 349 gram.

4402012. SILVERFÖREMÅL, 3 stycken vikt ca 349 gram.

Bland annat kannor och skål.

Bruksslitage, missfärgningar, repor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat kannor och skål.

Antal besök: 237