PETER DAHL. Grafik 1952-2008, mapp, Hedenius Konsthandel.

4402000. PETER DAHL. Grafik 1952-2008, mapp, Hedenius Konsthandel.

Bok om konstnären samt fyra signerade litografier, i klotklädd mapp med präglat omslag. Utgiven av Hedenius Konsthandel, Stockholm, i en upplaga om 375 exemplar, vara detta är nummer 121
Bladmått ca 43x30 cm.

Mapp med yttre hanteringsspår.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 43x30 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 285