PETER DAHL. Grafik 1952-2008, mapp, Hedenius Konsthandel.
4402000. PETER DAHL. Grafik 1952-2008, mapp, Hedenius Konsthandel.
Bok om konstnären samt fyra signerade litografier, i klotklädd mapp med präglat omslag. Utgiven av Hedenius Konsthandel, Stockholm, i en upplaga om 375 exemplar, vara detta är nummer 121
Bladmått ca 43x30 cm.
Bladmått ca 43x30 cm.