JAN DAHLGREN, litografi, "Hoppet".

4401914. JAN DAHLGREN, litografi, "Hoppet".

Signerad och numrerad 202/220.
Rammått 52x42cm.

Bruksskick, fläckar på bladkanter.
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 52x42cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 152