GOLVLAMPA, mässing, Einar Bäckström, Malmö, 1900-tal.

4401771. GOLVLAMPA, mässing, Einar Bäckström, Malmö, 1900-tal.

Höjd ca 140 cm.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 140 cm.

Antal besök: 337