BILKUDDE, plastmaterial, 1950-tal.

4401716. BILKUDDE, plastmaterial, 1950-tal.

Mått 38x31 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 38x31 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 436