HALVMÅNEBORD, 2 delar, sent 1800-tal.

4401705. HALVMÅNEBORD, 2 delar, sent 1800-tal.

Diameter ca 110 cm, höjd ca 75 cm.
Halvmåne djup ca 54 cm.

Bruksslitage. Bucklig fanér och fanérskador, sprucket trä, märken, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvmåne djup ca 54 cm.

Antal besök: 415