ETT 9CT GULD CIGARETTFODRAL.

ETT 9CT GULD CIGARETTFODRAL.
4401704. ETT 9CT GULD CIGARETTFODRAL.

av rundad rektangulär form, med motorvänd dekoration, 8,7 x 7,7 cm., 77,6 gram.

Med några bucklor och slitage på fodralet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 414