ANDERS OLSON. OLJA PÅ PANNÅ. "MALMÖHUS SLOTT".

4401676. ANDERS OLSON. OLJA PÅ PANNÅ. "MALMÖHUS SLOTT".

Signerad "And Olson".
Bildmått: 32x41 cm.
Rammått: 43x52 cm.

Pannå med små torrsprickor. Mindre färgkrackelering. Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "And Olson".
Bildmått: 32x41 cm.
Rammått: 43x52 cm.

Antal besök: 449