1930-TALETS MOSER FIPOP FÖRGYLLD KRISTALL ASKKOPP.

4401653. 1930-TALETS MOSER FIPOP FÖRGYLLD KRISTALL ASKKOPP.

MOSER, askkopp, ”Fipop”, förgylld kristall 1930-tal. Storlek: 12,5 cm x 12,5 cm x 4,5 cm.

Inga kommentarer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inga kommentarer.

Antal besök: 452