RULLKLAFFSEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

4401649. RULLKLAFFSEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

Bakomliggande inredning med lådor. Samt tre lådor i nederdel. Nyckel finns. Höjd 98 cm. Längd 90 cm. Djup 45 cm.

Bruksslitage, märken och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 341