NILS LARSON. Gouache, signerad.

4401634. NILS LARSON. Gouache, signerad.

Rammått ca 42 x 64 cm.

Bruksskick, Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 42 x 64 cm.

Antal besök: 244