ERNST HÄLLGREN. etsning, signerad, "Hammarby kvarn".

4401614. ERNST HÄLLGREN. etsning, signerad, "Hammarby kvarn".

. ERNST HÄLLGREN (1889-1944)
Ramens mått ca 29,5 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

. ERNST HÄLLGREN (1889-1944)
Ramens mått ca 29,5 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Antal besök: 205