AVLASTNINGBORD, björk.

AVLASTNINGBORD, björk.
4401611. AVLASTNINGBORD, björk.

Höjd ca 65 cm.
Längd ca 77 cm.
Bredd ca 38 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 65 cm.
Längd ca 77 cm.
Bredd ca 38 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 211