MIA LUNDQVIST. Akvarell.

MIA LUNDQVIST. Akvarell.
4401470. MIA LUNDQVIST. Akvarell.

Komposition med hund. Signerad,
36x28 cm.
56x50 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x28 cm.
56x50 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 204