JOHAN HACKZELL. Bägare, silver,Mariefred 1759.

4401451. JOHAN HACKZELL. Bägare, silver,Mariefred 1759.

Invändigt svagt förgylld, kokande, på smal räfflad fot, vågband och stämplad lamberquin. Initialer. Höjd 9 cm, vikt 55 gram.

Lätt åldersslitage.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt åldersslitage.

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 268