SILVERFÖREMÅL 17 stycken bruttovikt ca 519 gram.

4401403. SILVERFÖREMÅL 17 stycken bruttovikt ca 519 gram.

Bland annat bägare, fingerborgar, askar.

Bruksslitage, missfärgningar, gravyrer, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 316