ARNE FALLBERG. LITOGRAFI, signerad samt numrerad 169/200.

4401309. ARNE FALLBERG. LITOGRAFI, signerad samt numrerad 169/200.

Bildmått 40x50 cm
Rammått 52x61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 40x50 cm
Rammått 52x61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 240