GOLVUR, trä, urtavla märkt Westerstrand, 1900-talets tredje fjärdedel.

440129. GOLVUR, trä, urtavla märkt Westerstrand, 1900-talets tredje fjärdedel.

Totalhöjd 200 cm.

Pendel samt lod finns.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 200 cm.

Pendel samt lod finns.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 027