FICKUR 2 stycken.

FICKUR 2 stycken.
4401219. FICKUR 2 stycken.

John Ward London : boett ca 68mm
Fickur : boett ca 52mm.

Defekter förekommer, bland annat skador urtavlor, glas saknas, lagningar, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
4401219. FICKUR 2 stycken.

Fickur : boett ca 52mm.

Antal besök: 409