SLAGBORD, "Leksvik", IKEA, 1990-tal.

4401128. SLAGBORD, "Leksvik", IKEA, 1990-tal.

original utfört i betsad fur, senare bemålat. Höjd ca 77 cm, längd 70-204, bredd 105 cm.

Märken, repor, senare bemålat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 574