LAMPBORD, 1900-tal.

LAMPBORD, 1900-tal.
4401082. LAMPBORD, 1900-tal.

Fanerad med ek.

Diameter ca 70 cm. Höjd ca 58 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Fanerskada på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!
4401082. LAMPBORD, 1900-tal.

Fanerad med ek.

Antal besök: 313