VIEWMASTER, Mickey Mouse, Disney, 1900-tal.

4401069. VIEWMASTER, Mickey Mouse, Disney, 1900-tal.

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 249