4401024. LOUIS VUITTON MONOGRAM LÄKARVÄSKA.
Louis Vuitton, specialtillverkad doktorväska, mongram, 1970-tal. Denna väska tillverkades i USA under särskild licens. Original tagg inuti. Storlek: 27 cm x 32 cm x 56 cm.
Repor och märken av ommålning/renovering av föremålet. Missningar etc syns på bilderna.