LOUIS VUITTON MONOGRAM LÄKARVÄSKA.

4401024. LOUIS VUITTON MONOGRAM LÄKARVÄSKA.

Louis Vuitton, specialtillverkad doktorväska, mongram, 1970-tal. Denna väska tillverkades i USA under särskild licens. Original tagg inuti. Storlek: 27 cm x 32 cm x 56 cm.

Repor och märken av ommålning/renovering av föremålet. Missningar etc syns på bilderna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 623