GOLVUR, bemålat, 1800-tal.

GOLVUR, bemålat, 1800-tal.
4400966. GOLVUR, bemålat, 1800-tal.

Höjd 207 cm, bredd 43 cm, djup 25 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestat.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Ej funktionstestat.

Antal besök: 728