Soffa, höjd 80cm, sitthöjd 47cm, bredd 203cm, djup 71cm.
Två karmstolar, höjd 98cm, sitthöjd 47cm, bredd 62cm, djup 60cm.
Fyra stolar, höjd 93cm, sitthöjd 46cm, bredd 47cm, djup 48cm.
Pall, höjd 45cm, bredd 47cm, djup 37cm.
Bord, höjd 71cm, bredd 90cm, längd 65cm.
Bruks- och ytslitage. Repor, märken, fläckar. Viss gulnad.