VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

4400830. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns. Höjd 140 cm. Längd 47 cm. Djup 51 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 237