GOLVUR, rokokostil, 1900-tal.

GOLVUR, rokokostil, 1900-tal.
4400808. GOLVUR, rokokostil, 1900-tal.

Lod samt pendel finns. Höjd 190 cm. Längd 47 cm. Djup 23 cm.

Slitage, mindre avslag. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 180