SÄNGRAM, gustaviansk stil, 1900-talets början.

4400798. SÄNGRAM, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Ljust målad, dekor av kottar, gavlarnas höjd ca 91 och 105, total längd ca 201, bredd 116 cm.

Bruksslitage, märken, färgbortfall, lösa knoppar, avslag, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 577