OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. blandteknik, flygplan, signerad, daterad -42.

4400753. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. blandteknik, flygplan, signerad, daterad -42.

Ramens mått ca 37x27 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 37x27 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 247