SAMEKNIV, hornarbete, daterad 1916.

4400649. SAMEKNIV, hornarbete, daterad 1916.

Knivens längd ca 18 cm, längd inklusive slida 22,5 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 544