SVEN BOLIN. Golvvas, keramik, Höganäs.

4400548. SVEN BOLIN. Golvvas, keramik, Höganäs.

Höjd 47,5 cm.

Ytslitage, avslag samt spricka, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47,5 cm.

Antal besök: 272