SIDOBORD, orientaliskt, 1900-talets mitt.

4400476. SIDOBORD, orientaliskt, 1900-talets mitt.

Bord med flertalet träslag och dekor. Höjd 54 cm, skivans diameter 49 cm.

Slitage, märken och repor. Dekor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 355