SOFFA, retro, tresitsig, 1960-tal.

4400396. SOFFA, retro, tresitsig, 1960-tal.

Soffa i rödmelerad bouclétextil. Längd 200 cm, höjd 72 cm, sitthöjd 38 cm, djup 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 504