OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Lindquist.

4400363. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Lindquist.

Ramens mått ca 45 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 45 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 163