BARBRO BÄCKSTRÖM. Multipel, 3 stycken.

4400348. BARBRO BÄCKSTRÖM. Multipel, 3 stycken.

reliefer i formpressad plast, signerad Barbro Bäckström samt daterade 1973-74. Nr. E.A. , 16/30, 23/60. Ca 28x22 cm.

Spricka i plast samt gulnad plast.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Barbro Bäckström (1939–1990)

Antal besök: 311