SILVERLJUSSTAKAR, 1 par, Norge.

4400301. SILVERLJUSSTAKAR, 1 par, Norge.

1 par ljusstakar, silver, fylld fot, Norge.
Stämplade 830S414 kattfot S EM, en stämplad F9 (1956).
Höjd ca 22 cm
Mått på fot ca 10 x 10 cm

Vikt ca 756 gram.

Ytslitage.
Mindre bucklor förekommer på en fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm
Mått på fot ca 10 x 10 cm

Vikt ca 756 gram.

Ytslitage.

Antal besök: 219