BORDSLAMPOR, ett par, porslin, Italien.

440028. BORDSLAMPOR, ett par, porslin, Italien.

Dekor med blommor.
Höjd med skärmar ca. 77 cm.

Bruksskick. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med blommor.
Höjd med skärmar ca. 77 cm.

Bruksskick. Nagg.

Antal besök: 442