ROGER BARR. Olja på duk.

ROGER BARR. Olja på duk.
4400202. ROGER BARR. Olja på duk.

Bildmått ca 40 x 23 cm. Inklusive ram ca 48 x 30 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 185