ORIENTALISK SEXKANTIG VAS.

ORIENTALISK SEXKANTIG VAS.
4400180. ORIENTALISK SEXKANTIG VAS.

Orientalisk sexkantig vas med flora- och faunapaneler - 23,5 cm hög.

Något slitage på förgyllningen annars ingen uppenbar skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

121 Acreman street
Sherborne
DT9 3PH
Storbritannien

Placering
Shelf 2
Antal besök: 66