STRINGHYLLOR, 2 stycken, 1960-tal.

4400168. STRINGHYLLOR, 2 stycken, 1960-tal.

4 st gavlar höjd cirka 76 cm.
6 st hyllplan cirka 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st gavlar höjd cirka 76 cm.
6 st hyllplan cirka 78 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 354