GRYTHYTTAN, bryggeribord, 2 st., 1900-tal.

4400104. GRYTHYTTAN, bryggeribord, 2 st., 1900-tal.

Höjd ca 70, 90x60 cm.

Renoverisngsbehov, skador, vittmålat bord med sönderrostida skruvar - en bärande skruv helt av, rödmålat bord saknar skruvdel skruv samt bordsplanka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70, 90x60 cm.

Antal besök: 441