SPEGEL, FÖRGYLLD RAM.

SPEGEL, FÖRGYLLD RAM.
4400054. SPEGEL, FÖRGYLLD RAM.

Höjd 119cm.
Bredd 90cm.

Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 119cm.
Bredd 90cm.

Bruks- och ytslitage.

Antal besök: 635