SCHACKBORD.

SCHACKBORD.
4399950. SCHACKBORD.

Utdragsskiva och två utdragslådor.
Vändbar skiva med filtklädd undersida.
Höjd 76cm.
Bredd 64x64cm.

Bruks- och ytslitage, repor, märken, små jack, ett hörn med litet avskav.

Gör en kostnadsfri värdering!
4399950. SCHACKBORD.

Höjd 76cm.
Bredd 64x64cm.

Antal besök: 1 716