KLAFFBORD, 1800-tal.

KLAFFBORD, 1800-tal.
439995. KLAFFBORD, 1800-tal.

Höjd 73,5 cm, bredd som på bild 33 cm.
Klaffar, 33 cm.

Ålders - samt bruksslitage, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!
439995. KLAFFBORD, 1800-tal.

Klaffar, 33 cm.

Antal besök: 461