KNIV, skinn och horn, samearbete, signerad RE.

439993. KNIV, skinn och horn, samearbete, signerad RE.

Längd inkl. slida ca 24 cm.

Slitage, hack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd inkl. slida ca 24 cm.

Slitage, hack.

Antal besök: 775