SOLVEIG SKOGLUND. olja på pannå, osignerad.

4399862. SOLVEIG SKOGLUND. olja på pannå, osignerad.

Ca 29x29, träram ca 34x34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 29x29, träram ca 34x34 cm.

Antal besök: 302