STOR KISTA. Allmoge, trä, monogram, daterad 1881.

4399852. STOR KISTA. Allmoge, trä, monogram, daterad 1881.

Längd ca 133,5 cm
Höjd ca 65 cm
Djup ca 62 cm.

Bruksskick och åldersslitage. Krackelerad färg och lack, sprickor, märken, jack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 133,5 cm
Höjd ca 65 cm
Djup ca 62 cm.

Antal besök: 168