BORD, 1900-talets första hälft.

439985. BORD, 1900-talets första hälft.

Fanerat med mahogny. Dekor av intarsia. Längd 69. Bredd 47. Höjd 76 cm.

Slitage. Mindre torrsprickor och fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 575