FREDERICK CUMING (BRITISH, B.1930). STUDIO INTERIÖR.

4399840. FREDERICK CUMING (BRITISH, B.1930). STUDIO INTERIÖR.

Etsning, 49.5cm x 42.5cm (tallrik), signerad, inramad. (Med förbehåll för ARR - se Köparens villkor).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 137