ANDERS HULTMAN. Färglitografi, Signerad.

4399830. ANDERS HULTMAN. Färglitografi, Signerad.

Numrerad 125/290

Mått bildyta: 30 x 26 cm
Mått ram: 43,5 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 125/290

Mått bildyta: 30 x 26 cm
Mått ram: 43,5 x 46 cm.

Antal besök: 294